Юні науковці району вийшли на фінішну пряму

Однією із дієвих форм роботи з обдарованими дітьми є педагогічний супровід їхньої науково-дослідницької діяльності. Така робота школярів – важливий компонент їхнього розвитку, що сприяє формуванню та удосконаленню творчої особистості. Пізнавальний інтерес школярів, який лежить в основі наукового дослідження, стає основою позитивного ставлення до навчання, має пошуковий характер, в учнів постійно виникають запитання, відповіді на які вони повинні активно шукати. При цьому пошукова діяльність відбувається із захопленням, відчувається емоційне піднесення, задоволення, радість від удачі і самого процесу пошуку, що однозначно впливає на процес самовдосконалення.

Цьогоріч перший етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів районного наукового об’єднання учнів «Пошук» Рівненської Малої академії наук учнівської молоді стартував 22 січня 2018 року на базі Корецького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів – Ліцей» із захисту робіт відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

На розгляд компетентного журі було предcтавлено дев’ять робіт у секціях «українська мова» (1), «зарубіжна література» (2), «англійська мова» (1), «німецька мова» (1), «фольклористика» (1), «журналістика» (1), «мистецтвознавство» (2).

Детальніше про конкурс-захист науково-дослідницьких робіт та його результати можна дізнатись пізніше.