Юна наукова еліта Кореччини на шляху до нових вершин

Настановна сесія Рівненської МАНУМ 2014-2015 н. р.24 вересня 2014 року відбулася настановна сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. У залі Національного університету водного господарства та природокористування зібралися розумники і розумниці, педагоги зі всієї області з тим, щоби святково та урочисто розпочати новий навчальний рік. Корецький район представляло 30 слухачів та їх наставників.
Робота Рівненської Малої академії наук спрямована на залучення обдарованих старшокласників області до науково-дослідницької, експериментальної і творчої діяльності. Вміння мислити є важливим саме сьогодні, коли вступ до Євросоюзу так дорого нам дається, адже у Європі цінують тих людей, які здатні на креативні ідеї. Саме у МАНі є безліч різноманітних секцій, у яких ці ідеї можуть народжуватися і згодом втілюватися у подальшому житті. Проте, слід вчитись творити науку саме у своїй країні.Настановна сесія Рівненської МАНУМ 2014-2015 н. р.
Про перспективи розвитку, серед яких нанотехнології, селекція та генетика, основні наукові напрямки РМАНУМ, а також вектор робіт, які стосуються військового забезпечення, забезпечення тилу, розвідки розповів Олександр Андрєєв, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Останні події в Україні болем і сумом відгукнулися у серцях МАНівців. Тому, всі присутні хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
Після закінчення урочистої частини діти мали змогу поспілкуватися з науковими керівниками на окремих секційних засіданнях.
Отож, бажаємо усім вдалого року у науково-дослідницькій діяльності, нових перемог та звершень!

Методист РМК,
Коваль С.А.