Семінар-практикум вчителів іноземних мов

СП вчителів іноземної мови в Морозівській ЗШ І-ІІІ ст.14 листопада на базі  Морозівської  ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар-практикум  вчителів іноземних мов з теми «Творче використання медіа технологій  у навчально-виховному процесі з іноземних    мов як важливої  складової   у науково-дослідницькій та інноваційній діяльності педагога».

Розглянуто  проблему  творчого  використання медіа технологій  у навчально-виховному процесі з іноземних    мов  як важливої  складової   у науково-дослідницькій та інноваційній діяльності педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району.(Бойко Г.С., методист КРМК).

СП вчителів іноземної мови в Морозівській ЗШ І-ІІІ ст.Висвітлено питання щодо  використання медіа технологій  в процесі підготовки школярів до  участі в МАНУМ .(Ахтирська Т.Г.. керівник семінару-практикуму) та інноваційній діяльності  педагогів Морозівської ЗШ І-ІІІ ступенів  в процесі вивчення  І та ІІ іноземних мов.(Заремба В.М., Куліковська Т.І.).

Бондар О.Ф., вчитель англійської мови Корецької ЗШ  І-ІІІ ступенів , спрезентував  особистий веб-сайт  як одну із форм поширення власного досвіду  і  підготовки  учнів до  ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з  англійської мови.

Методист Корецького РМК,

Бойго Г. С.