СП керівників ШМО класних керівників в Річецькому ЗНЗ

СП керівників ШМО класних керівників у Річецькому ЗНЗ,  17.12.201417.12.2014 року в Річецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся семінар – практикум керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему «Сімейно-родинне виховання: реалізація загальношкільного виховного проекту «Я – ми – родина – Україна» через систему модульного виховання «Сім’Я».

В ході семінару педагогічний колектив школи с. Річки презентував власний виховнийСП керівників ШМО класних керівників у Річецькому ЗНЗ,  17.12.2014 проект, досвід роботи методичного об’єднання класних керівників. Учасники семінару ознайомилися з інноваційними методами та формами роботи з батьками щодо виховання гармонійної особистості, з системою роботи класних керівників школи, з діяльністю сімейного психологічного консультпункту «Довіра», а також обговорити питання поліпшення співпраці педагогічного та батьківського колективів шляхом провадження у навчальних закладах системи сімейно-родинного виховання, ознайомилися з моніторинговим інструментарієм для роботи класного керівника з батьками щодо виявлення проблем та перспектив сімейного виховання, обговорили засади співпраці в системі Школа-Родини та ухвалити методичні рекомендації.

Усі учасники семінару були надзвичайно задоволені побаченим, почутим,  участю в інтерактивних вправах, тренінгах, обговоренні.