Чергове засідання ЗДВР

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Зустріч за круглим столом заступників директорів з виховної роботи району з теми «Інноваційні виховні технології у системі діяльності заступника директора з виховної роботи», проведену 16 січня  у стінах Корецького НВК,  можна вважати педагогічним перехрестям новітніх ідей, технологій, методик виховання, які у своїй щоденній діяльності впроваджує учитель.

Шлях до педагогічної креативності інноваційного рівня пролягає через наявність системи в роботі, без якої втрачається цілісність учительської праці, і через яку можна виразити свою педагогічну індивідуальність. А інноваційний процес – це особливий  педагогічний рух, який завжди містить елементи творчої інтерпретації.

Засідання розпочав методист відділу освіти Літвинчук О.С., проінформувавши про інноваційні підходи до виховання учнів.

Інновації у системі експериментальної роботи ліцею  лягли в основу виступу ЗДВР, керівника РМО ЗДВР. Педагогічний колектив є експериментальним закладом всеукраїнського рівня і обрав шлях пріоритету виховання громадянської компетентності  на основі використання психолого-педагогічної  теорії духовної енергії вчинку.

Досвідом  створення «ситуації успіху» у класі поділилась Степчин Н.П., заступник директора з виховної роботи Корецької ЗШ №1, вказавши на те, що головний зміст діяльності педагога полягає в тому, щоб кожен  учень був успішний, це сприяє розвитку впевненості у собі,  підвищенню самооцінки, розвитку почуття власної значимості.     

Консевич Л.В., педагог-організатор Великомежиріцького НВК презентувала досвід роботи з упровадження інтерактивних і мультимедійних технологій у виховний процес гімназії.

Методи розвитку в учнів активної громадянської позиції, шляхом залучення їх до волонтерської діяльності представила Ничипорук Г.П., заступник директора з виховної роботи Крилівського  ЗШ І-ІІ ступенів.

Практичну частину засідання   продовжили  діагностування та  учасників засідання та обговорення у дружньому колі виховних  проблем.

 Керівник РМО ЗДВР,

Рогальчук О. В.