Від класного керівника залежить рівень сформованості ціннісних ставлень особистості

Поняття  «патріотизм», «духовність», як одні з найбільш значущих вічних цінностей, є фундаментом державної будівлі, ідеологічною основою його життєздатності. Відтак 29 січня на базі Корецької ЗШ І-ІІІ ст. № 1 проведено засідання керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників з теми «Удосконалення системи виховання духовності та патріотизму учнів через створення психолого-педагогічних умов для інноваційної діяльності».IMG_20150129_121920 (1)

Під час його роботи проведено аналіз стану виховної діяльності класних керівників району за І семестр 2014-2015.р; відбулося ознайомлення з програмою українського патріотичного виховання; окреслено шляхи удосконалення системи виховання духовності та патріотизму учнів у ЗНЗ району; розглянуто питання використання інноваційних технологій для розвитку життєвої творчості учня. Учасники засідання також  ознайомилися з досвідом роботи з цієї теми Світанівської ЗШ І-ІІ ст. (Федорук Л.А.), Копитівського НВК( Рудик М.Ю.), Коловертівської ЗШ І-ІІ ст. (Степанюк М.Г.), Богданівського НВК (Узлюк О.Є.), Корецької ЗШ І-ІІІ ст. №3 (Маліновська О.М.).

Засідання пройшло на високому рівні усвідомленості відповідальності за долю країни через виховання в учнів патріотизму та духовності, супроводжувалося високозмістовними виступами та презентаціями.  Усі матеріали можна отримати у медіатеці Корецького РМК, або керівників шкільних МО класних керівників.

 ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!!!!

Літвинчук О. С., методист РМК