Засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів

1-DSCN0070-001Інноваційні методи і форми організації роботи з учнями обумовлені потребами суспільства в розширенні демократії та гласності, удосконаленням суспільних відносин, розвитком різнобічних здібностей учнівської молоді, продуктивним проведенням їх дозвілля. Відтак 18 лютого на базі Світанівської ЗШ І-ІІ ст. відбувся семінар-практикум районного методичного об’єднання педагогів-організаторів з теми «Застосування інноваційних форм та методів роботи у діяльності педагога-організатора».

Каштан Т.С., заступник директора Світанівської ЗШ І-ІІ ст., провела для учасників засідання екскурсію навчальним закладом та розповіла про особливості організації навчально-виховного процесу. У ході роботи Кірієнко М.В., директор школи, розкрила питання втілення інноваційних технологій у навчальний процес. Методист Корецького РМК  Літвинчук О. С. ознайомив з інноваційними формами та методами організації роботи з учнями у діяльності педагога-організатора, організацією та підвищенням потенційних творчих можливостей педагога-організатора щодо впровадження інноваційних технологій у виховний процес. Проблеми педагогічної взаємодії класного керівника та учнівського колективу у розвитку класного самоврядування проаналізувала керівник районного МО Консевич Л. В.1-DSCN0057

Після розгляду теоретичних питань учні 8-го класу (класний керівник Олевський О.В.) провели лінійку-реквієм «Герої не вмирають!», на якій учасники семінару-практикуму разом із школярами вшанували пам’ять героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. Мультимедійну презентацію «Учнівське самоврядування в дії» показала Корнійчук М.,  заступник голови учнівського комітету.

Досвідом роботи з лідерами учнівського самоврядування поділилась Федорук Л.А., педагог-організатор Світанівської ЗШ І-ІІ ст., провівши тренінг «Світ відмінностей», який мав на меті розвивати соціальну інтуїцію школярів, чутливість, розуміння іншої людини. З метою демонстрації можливостей використання креативності при вирішенні життєвих проблем, а також досягнення особистісних та професійних цілей Федорук Л.А. провела для учасників семінару тренінг «Я у світі творчих ідей». Естафета творчої думки «Єдиний організм: створення й розвиток колективу класу», яку презентувала Консевич Л.В., керівник районного МО, навчила педагогів-організаторів сформувати з окремих особистостей єдиний організм – колектив класу.

 Враховуючи актуальність піднятих та розглянутих питань, засідання районного методичного об’єднання підготувало рекомендації.

 

Консевич Л. В.,

керівник районного МО педагогів-організаторів