Семінар-практикум завідувачів ДНЗ та директорів НВК

23 лютого 2016 року на базі Корецького ДНЗ (ясла-садок) «Ромашка» №3 Корецької міської ради черговий раз зустрілись керівники дошкільних закладів та навчально-виховних комплексів, в яких є дошкільна ланка, щоб у ході семінару-практикуму опрацювати тему «Управлінський та науково-методичний супровід розвитку професійної майстерності вихователів у міжатестаційний період».

Учасників семінару радо зустрічали та віншували вихованці садочка, подарувавши усім присутнім хороший настрій та позитивні емоції.

На такій позитивно емоційній атмосфері й продовжили працювати учасники зустрічі.  Гомонюк Надія Миколаївна, завідувач дошкільного закладу, спрезентувала досвід роботи адміністрації та педагогічного колективу, зупинилась на проблемах і досягненнях закладу, визначила подальші пріоритетні завдання. Методист дошкільного закладу Панченко Раїса Юріївна розкрила систему внутрішньосадочкової методичної роботи, познайомила учасників семінару із формами і методами, які використовує адміністрація закладу для забезпечення умов щодо підвищення професійної майстерності педагогів-вихователів, їх інноваційної діяльності, запропонувавши ознайомитися з елементами методик, які застосовуються вихователями в організації навчально-виховної роботи.

На високому рівні проведено заняття з вихованцями молодшої групи вихователем Миронець Галиною Іванівною, під час якого діти не лише розвивали навички відтворення та запам’ятовування, але і набували соціально важливих умінь. Цікавим було і заняття старших дошкільників з розвитку математичних та логічних навичок, проведене Глюзою Тетяною Федорівною.

Завідувач КУ «Корецький районний методичний кабінет» Радковська Тетяна Василівна акцентувала увагу на науково-методичному супроводі професійного розвитку педагога-вихователя, проаналізувала основні складові забезпечення супроводу педагога-вихователя у міжатестаційний період.  Особливу увагу звернула на перспективне та річне планування, способи вивчення педагогічної діяльності вихователя.

Головний спеціаліст відділу освіти  Шуляк Наталія Євгенівна зауважила на необхідності системного планування діяльності, особливостях організації медичного супроводу,  харчування дітей та виконанні законодавства з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Учасниками семінару за круглим столом обговорено проблеми організації роботи з дошкільнятами, визначено основні напрямки їх реалізації. Вироблено рекомендації щодо подальшого удосконалення системи дошкільної освіти району.

Матеріали семінару-практикуму можна переглянути.