Нас кличе Шевченкове слово

Березень щороку починається не тільки привітанням жіноцтва зі святом весни та краси, а й веде за собою низку заходів щодо вшанування пам’яті Великого Сина українського народу.

Щороку у переддень 9 березня в кожному навчальному закладі зароджується атмосфера свята, пошанованості та гордості за приналежність до одного роду та народу із Пророком нашої нації.

Долучились до масової акції вшанування 202 річниці від дня народження Тараса Шевченка й учнівський та вчительський колективи Користівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» і розпочався Шевченківський тиждень із літературного брейн-рингу «Нас кличе Шевченкове слово».

 

У понеділок, 7 березня, п’ятикасники мали змогу позмагатись між собою на краще знання життя та творчості Великого Кобзаря. Допомагали їм у цьому експерти, учні 11 класу, тому в атмосфері конкурсного азарту, хвилювання та радощів пройшли команди п’ять етапів завдань.

У ході першого туру учасники брейн-рингу спрезентували назву команди, її девіз та емблему. Хороший рівень знань та уважність засвідчили команди в ході «Літературної розминки» і розгадуючи «Ребус по-шевченківськи». Звучало й живе слово Шевченка із вуст юних читців-декламаторів. Звернулися команди і зі словом

 до великого поета, виконуючи завдання п’ятого туру конкурсу «Лист Тарасові від…».

Конкурс закінчився перемогою. Перемогою дружби між командами і перемогою Тараса Шевченка. Бо його мрія здійснилась: він живе не лише у пам’яті народу, він живе у серці кожного свідомого українця, українця-патріота. Адже саме таким був і Великий Син Великого Народу.

Радковська Тетяна Василівна,

завідувач Корецького РМК,

вчитель української мови та літератури