Відбувся традиційний VІІ форум батьківської громадськості району

VІІ форум батьківської громадськості районуЗа ініціативи відділу освіти РДА, районного методичного кабінету, районного будинку школярів, районної ради батьківської громадськості у вівторок, 29 березня, у Корецькій міській школі №1 відбувся традиційний сьомий форум батьківської громадськості Кореччини. Національно-патріотичне виховання в системі «Родина – Школа – Громада» детально обговорювалося під час засідання.

З вітальним словом до делегатів форуму звернувся Олег Літвинчук, методист районного методичного кабінету. Згодом прозвітував про роботу у 2015 році голова районної батьківської громади Петро Харченко, який розповів про діяльність християнського табору у районі та подякував батькам, вчителям за підтримку.

Олена Остапчук доповіла про створення національно-патріотичного виховного простору дитини спільними зусиллями сім’ї та школи на прикладі діяльності Корецької ЗШ І-ІІІ ст. №1. Про важливість духовної культури, як важливої складової національно-патріотичного виховання школяра розповіла Інна Бойко, заступник голови батьківської ради Коловертівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ».

– Необхідно серйозно задуматися над тим, як виховати свою дитину не лише розумною, а й фізично здоровою, – зазначила Лариса Коробка, заступник голови батьківського комітету Корецької ЗШ І-ІІІ ст. №3. – Для цього потрібно привчати дитину до спорту. VІІ форум батьківської громадськості районуДитина зовсім не зобов’язана ставати професійним спортсменом, та ранковою гімнастикою школяр повинен розпочинати свій день. Також батькам слід неабияку увагу приділяти харчуванню дитини.

Про подолання емоційних труднощів у спілкуванні з дітьми розповіла Оксана Гичун, вчитель Річецької ЗШ І-ІІ ступенів. Також Оксана Григорівна зазначила, що у навчальному закладі села Річок одним із основних завдань є національно-патріотичноме виховання дітей.   – На базі нашого закладу діє гурток «Павучата», де учні, вчителі та батьки у вільний час плетуть маскувальні сітки для бійців, які боронять країну на Донбасі. Керівником гуртка є Наталія Мендалюк, – розповіла пані Оксана.

З проблемами і перспективами організації харчування учнів у навчальних закладах району присутніх ознайомив Дмитро Дмитрук, головний спеціаліст відділу освіти Корецької РДА.IMG_8881

Про співпрацю органів місцевого самоврядування та виконавчої влади із школою та батьківською громадськістю розповіли Валерій Коваль, заступник в.о. голови Корецької райдержадміністрації, Віктор Дулюк, заступник голови Корецької районної ради, Олена Ясковець, секретар Корецької міської ради.

Учасниками форуму батьківської громадськості Кореччини обговорили і прийняли резолюцію, в якій визначили ключові завдання батьківських, учнівських та педагогічних колективів району, що стосуються становленню та розвитку державно-громадського управління закладами системи освіти Кореччини, створення дієвої системи виховного впливу щодо формування високоморальної, патріотично налаштованої особистості зі стійкою життєвою позицією.

VІІ форум батьківської громадськості районуНа завершення форуму учасники мали змогу ознайомитися із діяльністю навчальних закладів Корця. Для делегатів була організована екскурсія у першій міській школі, де учні Юлія Боровець, Діана Поліщук та Максим Каштан розповіли про історію закладу. Про діяльність шкільної бібліотеки школи №3 розповіла бібліотекар Леся Залепа. Із скарбницею духовної єдності поколінь – музеєм – ознайомили Аліна Стасюк, Людмила Герус. Шедеври рукоділля юних вихованців Будинку школярів вражали присутніх своїм різноманіттям та кольоровою гамою. Серед робіт і вишиванки, і плетіння, і аплікації із соломи, і бісероплетіння. Закінчилася екскурсійна поїздка відвідинами районного ліцею, де викладачі розповіли про функціонування закладу.

Іванна ГОТЛІБ