Засідання районної школи методичної майстерності

Важливими чинниками, що впливають на різнобічний розвиток особистості учнів, є професійність і компетентність учителів. Оцінка ефективності педагогічної діяльності є обов’язковою умовою, що забезпечує виявлення та підтримку позитивних тенденцій роботи педагогів в умовах реформування освітньої галузі.

Саме з метою презентації та поширення досвіду Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія» з питань організації роботи педагогічного колективу щодо реалізації загальношкільної науково-методичної проблемної теми було проведено засідання районної школи методичної майстерності заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Створення умов для різнобічного розвитку, виховання та соціалізації особистості, готової до свідомого життєвого вибору та самореалізації».

Учасників семінару урочистим маршем зустрів духовий оркестр (керівник Валентин Олевський). Від імені учнів гостей привітали дев’ятикласниці Ольга Винокур та Ганна Марчук. У навчальному закладі заступники директорів відвідали картинну галерею, ознайомились з матеріалами патріотичного куточка, побували у шкільних музеях.

Про організацію системи методичної роботи сучасного навчального закладу у своєму виступі розповіла Мисюк Світлана, заступник директора з навчально-виховної роботи Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Експрес-портрет «Нова школа: простір освітніх можливостей» спрезентувала Полюхович Ганна, заступник директора з навчально-виховної роботи Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія», окресливши основні положення концепції Нової школи України. Презентаційний блок семінару ознайомив присутніх з підсумками роботи навчального закладу над реалізацією науково-методичної проблемної теми. Учасники засідання переглянули звіт методичних комісій догімназійної освіти (керівник Інна Смик), точних дисциплін (керівник Людмила Шевчук), філологічних дисциплін (керівник Тетяна Боровець), суспільно-природничих дисциплін (керівник Володимир Ільїн), комісії естетики та здоров’я (керівник Олександр Смик). Досвідом проведення педагогічного моніторингу й складанням діагностичної карти як передумов вибору колективом нової методичної проблемної теми поділилась Ганна Полюхович, заступник директора з навчально-виховної роботи Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія».

У практичному блоці засідання педагог-організатор Людмила Консевич провела тренінг «Дозволь собі бути щасливим», позитивна психологічна атмосфера якого дала можливість розкрити глибину розуміння і глибшого засвоєння поняття «щастя», сприяла унікальному вмінню володіти ним.

Людмила Консевич,
педагог-організатор Великомежиріцького НВК